Technologie

Obróbka cieplna

Obróbka erozyjna

Obróbka plastyczna

Obróbka ścierna

Obróbka skrawaniem

Powłoki antykorozyjne

Spajanie materiałów

AIS WSI Europe Sp. z o.o.

AIS WSI jest częścią grupy AVAIL z oddziałami w USA, Kanadzie, Brazylii, Indiach, Singapurze oraz w Polsce i Niderlandach. Od ponad 45 lat dostarczamy rozwiązania w zakresie zabezpieczeń antykorozyjnych, antyerozyjnych, usług hardfacingu, napawania oraz usług inżynieryjnych na potrzeby naszych klientów na całym świecie. Odbiorcami naszych usług są klienci z branży Oil&Gas, zakładów petrochemicznych, celulozowni oraz wytwórni pulpy, spalarnie odpadów a także branża nuklearna. Jako WSI z oddziałami w Radomiu (Polska) i w Spijkenisse (Niderlandy) działamy od 20 lat realizując projekty zarówno w naszym radomskim zakładzie, jak i bezpośrednio na obiektach naszych klientów na całym świecie. Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić klientom bezpieczne, wydajne i terminowe usługi, realizowane w zgodzie z najwyższymi standardami ochrony środowiska oraz jakości za pośrednictwem profesjonalnego zespołu. W naszej działalności zawsze kierujemy się strategią – BE THE FIRST CHOICE COMPANY zarówno dla naszych pracowników, dostawców, kooperantów, jak i klientów.  

Czytaj więcej

APJ Technology s.c. Amadeusz Woliński, Jacek Jakóbiak

Zajmujemy się regeneracją oraz wytwarzaniem podzespołów oraz części maszyn i urządzeń. Specjalizujemy się w precyzyjnym toczeniu CNC jednostkowym, seryjnym jak i prototypowym. Detale wykonujemy zarówno w oparciu o dokumentację techniczną klientów, jak również dostarczone wzory, na podstawie których sami, bądź przy współpracy z klientem wykonujemy dokumentację techniczną. Realizujemy zlecenia od prototypowych do seryjnych. Do każdej realizacji podchodzimy indywidualnie, starając się sprostać oczekiwaniom klientów od momentu otrzymania zapytania, aż po wysyłkę gotowego towaru. Wykonywane przez nas produkty znajdują zastosowanie w licznych gałęziach przemysłu: maszynowego, motoryzacyjnego, budowlanego, spożywczego, przetwórstwa rolnego.

Czytaj więcej

Aplisens S.A.

Firma APLISENS S.A. jest liderem wśród krajowych dostawców rozwiązań w zakresie przemysłowej aparatury kontrolno-pomiarowej. Specjalizuje się wysokiej jakości urządzenia przeznaczone do pomiarów ciśnienia, różnicy ciśnień, poziomu, przepływu oraz temperatury znajdują zastosowanie w wielu gałęziach przemysłu. Dostarczenie aparatury kontrolna pomiarowej do przemysłu takiego jak: Przemysł Energia Górnictwo; Przemysł Chemiczny; Przemysł Wydobycie ropy i gazu; Przemysł Rafineria i Petrochemia; Przemysł spożywczy; Przemysł farmaceutyczny oaz rozwiązań wodno-ściekowe itp.

Czytaj więcej

ELMAR

Zakład produkcyjno-usługowy ELMAR w Radomiu, przy ul. Energetyków 16, funkcjonuje nieprzerwanie od 1994 roku. W tym czasie dwukrotnie ulegał przekształceniu oraz wielokrotnie modernizacjom, mającym na celu sprostanie stale rosnącym wymogom jakościowym rynku. Zakrojone na szeroką skalę inwestycje w nowoczesny park maszynowy, a także nacisk na podnoszenie kwalifikacji kadry pracowniczej zaowocowały sytuacją, w której ELMAR stał się cenionym partnerem. Obecnie możemy poszczycić się ugruntowaną pozycją na lokalnym rynku branżowym oraz opinią firmy solidnej i wiarygodnej. Głównym profilem działalności naszego zakładu jest wszechstronna obróbka metali w zakresie wykonawstwa i regeneracji części zamiennych, podzespołów maszyn i urządzeń (w tym spawanych) dla różnych branż przemysłu. Wykonujemy również różnego rodzaju przenośniki oraz kontenery aparaturowe. Realizujemy zamówienia dla dużych, średnich i małych firm, a także dla klientów indywidualnych według dokumentacji własnej bądź dostarczonej.

Czytaj więcej

Fabryka Broni „Łucznik”-Radom sp. z o. o.

Spółka jest wiodącym producentem i dostawcą broni na rynki krajowe i zagraniczne, głównym producentem broni dla Sił Zbrojnych Rzeczpospolitej Polskiej, Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji, na rynek cywilny i eksport. Fabryka Broni jest częścią Polskiej Grupy Zbrojeniowej S. A. (PGZ), lidera polskiego przemysłu i jednego z największych koncernów obronnych w Europie. Fabryka Broni jest jednym z najnowocześniejszych tego typu obiektów w Europie. Zakres działalności spółki obejmuje wytwarzanie broni: karabinków Grot z rodziny Modułowego Systemu Broni Strzeleckiej, karabinków Beryl i Mini-Beryl kal. 5,56 mm x 45 NATO, pistoletów samopowtarzalnych P99 i rodziny pistoletów VIS100 oraz broni sportowej jak i zestawów treningowych. Spółka prowadzi szeroki zakres usług rusznikarskich, wykonuje również usługi na zlecenie firm zewnętrznych wykorzystując doświadczenie i umiejętności załogi oraz nowoczesny i różnorodny park maszynowy. Fabryka Broni współpracuje z uczelniami technicznymi i instytutami badawczymi oraz z bezpośrednimi użytkownikami sprzętu, a wynikająca z tego wymiana doświadczeń przynosi korzystne wyniki skutkujące ciągłą modernizacją i udoskonalaniem produktów. Specjalizujemy się w obróbce mechanicznej metali wykorzystując technologie frezowania i toczenia przy użyciu nowoczesnych obrabiarek CNC. Wykonujemy detale małej i średniej wielkości o skomplikowanych kształtach i dużej precyzji. Posiadamy specjalizację w wierceniu głębokich otworów o małych średnicach. Dodatkowo świadczymy usługi związane z obróbka plastyczną metali z wykorzystaniem technologii kucia na zimno i tłoczenia. Podczas realizacji powyższych zadań specjalizujemy się w dziedzinie obróbki cieplnej i cieplno-chemicznej oraz pokryć galwanicznych jak również wykonujemy usługi z zakresu metrologii.

Czytaj więcej

GABEC

Gabec to radomska firma z ponad 40 letnim doświadczeniem, która produkuje elementy złączne specjalne spełniając wysokie wymagania techniczne zdefiniowane przez klienta. Głównym procesem wytwórczym dla większości zaawansowanych produktów naszej firmy jest kucie na zimno. Motoryzacja, która stanowi około 85% naszej produkcji, jest jedną z najważniejszych gałęzi przemysłu, a jej kierunki rozwoju determinują trendy i wyznaczają standardy w pozostałych branżach. Naszych głównych klientów można odnaleźć na liście 20 największych producentów części motoryzacyjnych na świecie, a nasze produkty łączą projekty konstruktorów wszystkich marek na ich pierwszym montażu. Koncepcja zarządzania jakością w Gabec jest oparta na zasadzie detekcji zapobiegawczej, której głównym celem jest wyeliminowanie zidentyfikowanych ryzyk zanim one wystąpią.  Bezkompromisowa jakość naszych produktów może być osiągnięta tylko dzięki ustrukturyzowanej organizacji w czym pomaga nam działanie w oparciu o światowe standardy ISO TS 16949 (IATF 16949), ISO 9001 oraz ISO 14001. Światowi liderzy, z którymi pracujemy wytwarzają szeroką gamę produktów przy wykorzystaniu najbardziej zaawansowanych technologii i procesów. Ponieważ szanujemy swoich klientów, zobowiązujemy się dostarczać im elementy złączne specjalne cechujące się wysoką jakością i innowacyjnością. Zawsze na czas.

Czytaj więcej

Galvo24

Toczenie na automatach 6 wrzecionowych, obróbka CNC, wiercenie, gwintowanie, szlifowanie, hartowanie indukcyjne, frezowanie obwiedniowe, obróbka galwaniczna

Czytaj więcej

GGG Sp. z o.o.

Specjalizujemy się w produkcji krótkich i średnich serii precyzyjnych i ultraprecyzyjnych komponentów. Mamy bogate doświadczenie w obróbce szerokiego zakresu materiałów, w tym: stali nierdzewnej, stali stopowej, aluminium i innych metali kolorowych oraz tworzyw sztucznych. Oferujemy wparcie inżynierskie, techniczne i produkcyjne w procesie rozwoju nowych produktów. Od ponad 25 lat realizujemy wymagające projekty i produkujemy precyzyjne komponenty dla wielu gałęzi przemysłu dla firm z Polski, Europy i USA. GGG tworzy ponad 240 wykwalifikowanych pracowników łączących pasję z doświadczeniem. Posiadamy ponad 80 nowoczesnych i precyzyjnych obrabiarek CNC zapewniający kompleksowy zakres możliwości produkcyjnych. Stale rozwijamy i optymalizujemy nasze zdolności produkcyjne, usprawniamy procesy wewnętrzne, inwestujemy w nowe maszyny i innowacyjne technologie, wprowadzamy automatyzację i robotyzację, a także rozwiązania Przemysłu 4.0. Dysponujemy zaawansowanym laboratorium pomiarowym. Wykorzystywane przez nas nowoczesne maszyny współrzędnościowe CMM oraz urządzenia optyczne zapewniają wysoką powtarzalność i precyzję pomiarów, umożliwiają spełnienie wymogów jakościowych w najbardziej wymagających projektach. Naszą jakość potwierdzają certyfikaty systemu zarządzania ISO 9001, ISO 14001 oraz AS 9100 dla produkcji lotniczej. Technologie spawalnicze opracowujemy i wykonujemy zgodnie z ISO 3834-2, PED 2014/68/EU oraz AD2000.

Czytaj więcej

Inter-Metal Radom

Specjalizujemy się w produkcji elementów złącznych w szerokim zakresie standardów, klas wytrzymałości i materiałów, a także elementów wykonanych zgodnie z dokumentacją techniczną. Posiadamy własne laboratorium badań wytrzymałościowych i kontroli jakości, a wszystkie nasze produkty podlegają ścisłym procesom kontroli jakości i mogą być dostarczane z certyfikatami 2.1, 2.2, 3.1 lub 3.2 zgodnie z EN-10204 (z możliwością akredytacji przez DNV GL, Lloyd's Register, ABS czy Bureau Veritas). Posiadamy również certyfikat TUV NORD Systems GmbH & Co. KG do produkcji elementów złącznych do zastosowania w urządzeniach ciśnieniowych zgodnie z przepisami dyrektywy PED 2014/68 / UE i przepisami AD 2000-W0. Funkcjonalny park maszynowy pozwala na produkcję wyrobów złącznych z wysokojakościowych stali stopowych oraz szerokiej gamy stali nierdzewnych austenitycznych, żaroodpornych, trudnoskrawalnych stopów niklu, metali lekkich (w tym umacnianych hydrostatycznie tytanu i aluminium) oraz metali kolorowych tj. mosiądz, miedź i alubrąz. Nasze wysokospecjalizowane wyroby złączne wykonujemy wg norm DIN, ISO, ANSI, ASTM, ASME lub zgodnie z rysunkową dokumentacją techniczną. Realizujemy niskoseryjne zadania wytwórcze pod konkretne dedykowane projekty konstrukcyjne z uwzględnieniem krótkich terminów wykonawczych. Dysponujemy profesjonalnym laboratorium badań wytrzymałościowych i kontroli jakości. Wykonujemy badania materiałów i wyrobów gotowych, w tym badania niszczące (wytrzymałość na rozciąganie oraz udarność do -40C) Wszystkie te możliwości stwarzają warunki kompleksowej obsługi w zakresie wyrobów złącznych. Gwarantem profesjonalnej obsługi klienta oraz wysokiej jakości wyrobów jest nasza tradycja i fachowa, wysokokwalifikowana załoga. Nasz zakres produkcji to: • Elementy złączne ze stali nierdzewnej o wysokiej wytrzymałości do M56 (np. A4-80, A4-100, A4-120) • Walcowanie gwintów do M140 • Elementy złączne kute na zimno do M12 • Produkcja zgodna z normami DIN, ISO, ANSI, ASME i NF • Detale specjalne dedykowane dla przemysłu morskiego i off-shore • Ultralekkie elementy złączne wykonane z tytanu i aluminium o zwiększonej wytrzymałości na rozciąganie • Elementy złączne ze stali jakościowych i stopów niklu • Elementy złączne wykonane z mosiądzu, brązu i miedzi • Części maszyn wykonywane na tokarkach CNC zgodnie z rysunkami technicznymi

Czytaj więcej

Kratki.pl

Firma istnieje na rynku polskim od 1998 roku, kiedy to rozpoczęliśmy produkcję kratek kominkowych. Dziś jesteśmy znanym i cenionym producentem kominków, kratek oraz akcesoriów kominkowych. Dzięki dynamicznemu rozwojowi, wysokiej jakości i trwałości naszych produktów, szybko znaleźliśmy się w czołówce firm kominkowych w Europie. Od początku istnienia przyświeca nam idea „Dobre, bo polskie”, a wyróżnikiem na tle konkurencji jest troska o dostarczenie klientom produktu bezpiecznego i efektywnego. Jako renomowany producent kominków dbamy, by nasze urządzenia spełniały najwyższe standardy i były zgodne z restrykcyjnymi normami. Główna siedziba firmy znajduje się we Wsoli pod Radomiem. Dla naszych Klientów dostępny jest salon firmowy, w którym prezentujemy najnowsze modele wkładów kominkowych. Niezawodną jakość oferowanych usług zapewnia doświadczona kadra sprzedażowa, posiadająca szeroką wiedzę techniczną na temat produktów, instalacji i logistyki. Nieustanne starania, bezpośredni kontakt z klientem końcowym oraz inwestycje w zaplecze produkcyjne pozwoliły zdobyć nam pozycję lidera w branży. Wysoka jakość wyrobów oraz przystępne ceny szybko zdobyły zaufanie i względy odbiorców, a stale poszerzana oferta zwróciła uwagę przyszłych partnerów handlowych. Dokładamy starań, by relacje z nimi, jak i pracownikami firmy, budowane były w oparciu o wartości bliskie więzom rodzinnym. Przy realizowaniu naszych celów biznesowych nie zapominamy o wzajemnym szacunku i partnerskich standardach współpracy.

Czytaj więcej

KWL Kamil Grzegorczyk, Łukasz Kowalczyk s.c.

Firma KWL powstała w 2015 roku na bazie rodzinnej firmy założonej pod koniec lat 70-tych. Wcześniejsza firma zajmowała się przetwórstwem tworzyw sztucznych przy użyciu wtryskarek. Produkowano w niej głównie artykuły szkolne. Obecny współwłaściciel - Kamil Grzegorczyk jest już 3 pokoleniem, które podjęło działalność w tym miejscu. Ukończywszy edukację ekonomiczną w USA, a następnie praktyki i kursy w Irlandii i Niemczech powrócił do Polski z postanowieniem przejęcia rodzinnego biznesu. Jednak z uwagi na znikomą opłacalność produkcji artykułów z tworzyw spowodowanych głównie zalewem tanich artykułów importowanych z Chin zdecydował się na przebranżowienie. Razem ze wspólnikiem - Łukaszem Kowalczykiem, który już wtedy miał bardzo duże doświadczenie w branży metalowej, zdobyte również za granicą, postanowił zakupić pierwszą frezarkę CNC w 2015 roku i powołać do życia nową spółkę. Pierwsze lata działalności to była przede wszystkim produkcja dla jednego niemieckiego klienta. Produkowaliśmy głównie elementy mechaniczne dla automatyki przemysłowej na rynku niemieckim. Współpraca była na tyle owocna, że pozwoliła nam w krótkim czasie rozbudować park maszyn do 4 obrabiarek. Niestety podczas pandemii Covid nasz niemiecki odbiorca musiał ogłosić upadłość co również nas postawiło w bardzo ciężkiej sytuacji. Udało nam się przetrwać dzięki podjętej współpracy z krajowymi odbiorcami. Współpraca ta układa się bardzo dobrze i spółka znów jest na dobrej drodze do dalszego rozwoju. W działalności skupiliśmy się na indywidualnych projektach dla klienta, zamiast na masowych seriach. Potrafimy wykonać prawie wszystko co jest możliwe do wykonania na 3-osiowych frezarkach CNC. Świadczymy usługi kompleksowo - od nabycia materiałów, przygotowaniu programu na maszyny, wykonania obróbki aż po zorganizowanie obróbek cieplnych i chemicznych oraz dostarczeniu końcowego produktu do klienta.

Czytaj więcej

LANDOIA

Landoia jest uznanym producentem form do kostki brukowej oraz galanterii betonowej. Wykonujemy zarówno nowe formy jak i  regeneracje zużytych form. Dzięki naszej kadrze inżynierskiej jesteśmy w stanie znaleźć odpowiednie rozwiązanie dopasowane do indywidualnych potrzeb naszych klientów. Podejmujemy wyzwania w obszarach w których inni się poddają. Regenerujemy formy których inni nie chcą się podjąć. Posiadamy know how oraz odpowiednie zaplecze techniczne do produkcji każdego rodzaju form. Oferowane przez nas produkty są w 100% wykonywane na terenie naszego zakładu.

Czytaj więcej

LEMICH

Firma LEMICH powstała w 1997r. i od początku swojej działalności specjalizuje się w produkcji części oraz komponentów mechanicznych używanych we wszystkich gałęziach przemysłu. Nowoczesny park maszynowy to ponad 20 obrabiarek sterowanych numerycznie, oraz nowoczesne oprogramowanie CAD-CAM , Solid Works , Auto Cad , NX , pozwala na opracowanie i wyprodukowanie detali o skomplikowanych kształtach, oraz niskich tolerancjach poniżej 0,02mm Przeważająca cześć produkcji, to produkcja średnio seryjna, jak również wykonawstwo detali pojedynczych. Toczymy i frezujemy: stale węglowe, stale nierdzewne, żeliwo szare i sferoidalne, aluminium, mosiądz, brąz, odkuwki, odlewy oraz tworzyw sztucznych.  

Czytaj więcej

LENAAL Sp. z o.o.

LENAAL Sp. z o.o. Sp. k. jest firmą działającą w zakresie wysokociśnieniowego odlewania komponentów ze stopów aluminium i stopów cynku. Zapewniamy pełną obsługę w zakresie projektowania i wykonania form, odlewania, obróbki oraz malowania wyrobów gotowych.

Czytaj więcej

METAL RADOM

Jesteśmy polską spółką z o.o., oferującą usługi profesjonalnej obróbki metali. Nasze tradycje sięgają 1992 roku. Od początku istnienia stawiamy sobie za główny cel doskonałą jakość oferowanych przez nas usług. Nie ograniczamy się do standardowych metod wytwarzania. Każde zamówienie jest dla nas wyzwaniem do poszukiwania nowych rozwiązań technologicznych. Wierzymy, że rzetelność i innowacja są podstawą ciągłego rozwoju. Specjalizujemy się w wykonywaniu krótkich i bardzo krótkich serii.

Czytaj więcej

PMP

Jesteśmy kwalifikowanym, doświadczonym producentem i dostawcą części, komponentów i podzespołów dla przemysłu spożywczego, farmaceutycznego, obrabiarkowego,  maszyn pakujących oraz specjalnych rozwiązań dla branży automotive. Ponad połowa naszej sprzedaży realizowana jest w postaci kompleksowych projektów montażowych wyposażonych w systemy mechaniczne, pneumatyczne, hydrauliczne oraz elektryczne. Działalność ma charakter produkcji prototypowej, jednostkowej, małoseryjnej.

Czytaj więcej

PRONAR sp. z o.o.

Firma Pronar z Radomia to producent form wtryskowych i ciśnieniowych. Istnieje od 1993 roku i powstała z wydzielenia części Narzędziowni ze struktur Radomskiej Wytwórni Telefonów. Tak długa obecność na rynku jest efektem stałego rozwoju przedsiębiorstwa, które dostosowuje się do zmieniających się potrzeb klientów. W trakcie wielu lat działalności zmianie uległy stosowane przez nas technologie oraz maszyny, których używamy. Jednak jedna kwestia pozostała niezmienna, to jakość, jaką oferujemy. Wybierając współpracę z naszą firmą, możecie liczyć Państwo na to, że otrzymacie produkty dopracowane w każdym calu.   [video width="1280" height="720" mp4="https://klastermetalowy.radom.pl/wp-content/uploads/2022/11/Prezentacja-PRONAR-EN.mp4"][/video]   [video width="1280" height="720" mp4="https://klastermetalowy.radom.pl/wp-content/uploads/2022/11/Frezowanie-elektrody.mp4"][/video]

Czytaj więcej

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe STANMAR Sp. z o.o.

Firma STANMAR jest polskim przedsiębiorstwem rodzinnym, które niezmiennie podąża drogą wyznaczoną przez jego założycieli. Działalność rozpoczęliśmy na początku 1984 roku. Od momentu powstania firmy zajmowaliśmy się szeroko rozumianą dziedziną obróbki metali. Udane inwestycje pozwoliły nam zmienić się na przestrzeni lat z kilkuosobowej firmy w sprawnie funkcjonujące przedsiębiorstwo, zatrudniające kilkudziesięciu wykwalifikowanych pracowników. Chęć ciągłego rozwoju sprawia, że w naszej załodze stale rośnie liczba osób z wyższym wykształceniem, w szczególności technicznym. Zdobywane przez lata doświadczenie pozwalało nam rozwijać takie działy produkcji i usług jak: osprzęt kolejowy i sieci trakcyjnej, nity i zawleczki, obróbka skrawaniem, sworznie, wałki, tulejki, spawanie robotem, obróbka plastyczna, projektowanie i wykonawstwo.

Czytaj więcej

RADFREZ CNC MACHINING

Nasza firma specjalizuje się w obróbce skrawaniem CNC oraz wytwarzaniem komponentów i montażem maszyn. Wieloletnie doświadczenie, zgrana kadra i nowoczesny park maszynowy pozwala nam realizować zlecenia w systemie ZAPROJEKTUJ, WYTWÓRZ I ZBUDUJ. Jesteśmy dostawcą wysokiej jakości produktów dla klientów z wielu gałęzi przemysłu. Produkujemy dla: elektrociepłowni, przemysłu maszynowego, przemysłu motoryzacyjnego, przemysłu spożywczego, przemysłu papierniczego, przemysłu tytoniowego.  

Czytaj więcej

RADMOT Sp. z o.o

Oferujemy precyzyjną obróbkę skrawaniem CNC. Specjalizujemy się w toczeniu CNC oraz frezowaniu CNC metali, w tym aluminium, stali nierdzewnej oraz mosiądzu. Produkujemy z najwyższą wydajnością i ekonomiką produkcji. Dzięki ponad 40-letniemu doświadczeniu, jako lider w precyzyjnej obróbce skrawaniem, oferujemy najwyższy poziom produkowanych części toczonych i frezowanych CNC, zawsze na czas i w konkurencyjnych cenach. Nowoczesny park maszynowy CNC pozwala produkować szerokie portfolio różnych części. Od prostych toczonych części, gdzie ważna jest wydajność i stabilność procesu, poprzez części bardziej skomplikowane i precyzyjne, a kończąc na najbardziej wymagających częściach obrabianych symultanicznie w 5 osiach.

Czytaj więcej

Rohrbogen Sp. z o.o.

Producent kolan bezszwowych i ze szwem ze stali nierdzewnej, mających zastosowanie np. w przemyśle spożywczym, mleczarskim, farmaceutycznym i chemicznym. [video width="1920" height="1080" mp4="https://klastermetalowy.radom.pl/wp-content/uploads/2022/12/rohrbogen.mp4"][/video]

Czytaj więcej

SETRION TOOLS Agnieszka Chudzik

Firma „SETRION TOOLS” została założona we wrześniu 2014 roku w Piasecznie k. Radomia. Firma jest typową narzędziownią pracującą dla różnych gałęzi przemysłu. Specjalizuje się w  produkcji części zamiennych do przyrządów, narzędzi specjalnych oraz wszelkiego rodzaju maszyn. Dział techniczny wspierany jest przez programy CAD/CAM (Solid Works oraz Future Cam).    

Czytaj więcej

Śrubstal

Wykonywanie wyrobów obróbką skrawaniem na maszynach CNC Toczenie wyrobów rysunkowych od 0,5-2,5 mb długości, Wykonywanie gwintów calowych Hurtownia wyrobów śrubowych (śruby, nakrętki, podkładki, wkręty)

Czytaj więcej

TECH – PROJECT Sp. z o.o

Tech – Project posiada wieloletnie doświadczenie w branży obróbki metali metodą toczenia i frezowania CNC. Dzięki wykwalifikowanej kadrze pracowniczej jest w stanie sprostać realizacji najbardziej wymagającym zamówieniom Klientów . Inwestycje w nowe technologie oraz nieustająca praca nad własnym rozwojem gwarantują wysoki poziom świadczonych usług. Firma realizuje produkcję mało , średnio i wielkoseryjną . Szeroka oferta uzupełniająca w tym: obróbka powierzchniowa i cieplna, znakowanie laserowe, spawanie , montaż, mycie pozwala zaoferować kontrahentom kompleksowe usługi związane z wytworzeniem kompletnych wyrobów. We współpracy organizacja stawia na długoterminowe, partnerskie relacje, elastyczność i błyskawiczną reakcję na problemy Klientów. Szczególną uwagę kieruje na aspekt jakościowy produkowanych wyrobów, tak aby każdy z kontrahentów mógł bez obaw polecić Tech - Project jako solidnego, godnego zaufania partnera w biznesie.  

Czytaj więcej

Techmatik S.A

W ofercie TECHMATIK znajdują się m.in. formy do kostki brukowej i galanterii betonowej oraz nowoczesne wibroprasy o dużej wydajności, kompletne linie technologiczne, betonownie, urządzenia związane z procesem produkcji betonu wibroprasowanego i towarowego. Wszystkie linie produkcyjne wyposażone są wyłącznie w maszyny o najwyższym stopniu zaawansowania technologicznego, gwarantujące wysoką wydajność linii produkcyjnych, powtarzalność produkcji oraz najwyższą jakość wyrobów. Produkowane przez firmę maszyny, urządzenia i formy są przystosowane do wysokowydajnej pracy na stalowych blatach produkcyjnych, co umożliwia uzyskanie najlepszych parametrów wyrobów poprzez ich dokładne zagęszczenie, przy jednoczesnym znacznym obniżeniu kosztów produkcji poprzez zmniejszenie ilości dodawanego cementu. Ofertę uzupełniają systemy sterowania procesami produkcji. Należą do nich moduły sterowania poszczególnymi etapami lub zintegrowane systemy sterowania całym ciągiem produkcyjnym. TECHMATIK świadczy również usługi naprawy, regeneracji oraz serwisowania wszystkich maszyn i urządzeń.

Czytaj więcej

TOHO Poland

Profil działalności: Produkcja elementów metalowych i z tworzyw sztucznych do łożysk tocznych, amortyzatorów i innych części dla przemysłu motoryzacyjnego   Grupa TOHO posiada 70-letnie doświadczenie w produkcji koszy metalowych do łożysk. Na to doświadczenie składa się siedemdziesiąt lat rozwoju  technologii produkcyjnych jak również masowej produkcji. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu na wymagającym rynku japońskim, technologia TOHO okazała się zarówno nowoczesną jak i godną zaufania na rynku europejskim, co właśnie umożliwiło otwarcie zakładu produkcyjnego w Polsce. TOHO Poland jest pierwszym i jedynym zakładem z Grupy TOHO w Europie, specjalizującym się w produkcji wysokiej jakości części do łożysk kulkowych: metalowego kosza, metalowej blaszki oraz kosza plastikowego, mających zastosowanie w różnych gałęziach przemysłu. Od 2010 roku jest również producentem części metalowych bezpośrednio dla przemysłu motoryzacyjnego, min. do amortyzatorów.

Czytaj więcej

Viti Cultura Profile Sp. z o.o.

Firma posiada w swojej ofercie między innymi: - produkcję profili metalowych, wykonywanych metodą profilowania na zimno, zarówno z blach ocynkowanych ogniowo, czarnych jak              i malowanych oraz powlekanych PCV. Specjalizacją firmy są profile do winiarstwa, sadownictwa i ogrodnictwa oraz wszelkie profile specjalne      o nietypowych i skomplikowanych kształtach. -usługi i linie do profilowania, -projektowanie i budowa maszyn rolniczych- firma jest jedną z kilku firm działających pod marką Viti Cultura, które oferują kompleksowe rozwiązania wspomagające proces zakładania i prowadzenia winnic oraz produkcji wina gronowego w Polsce, - obróbkę CNC- dział obróbki tokarsko-frezerskiej to najmłodszy dział w firmie, który umożliwia wykonanie większości detali we własnym zakładzie (do 1000 mm długości). Firma posiada w swoich zasobach zarówno urządzania tradycyjne jak i nowoczesne tokarki CNC japońskiej firmy Mazak.

Czytaj więcej

VOROSTEEL

Firma Vorosteel wykonuje i montuje: balustrady ażurowe , balustrady szklane, wewnętrzne i zewnętrzne, schody nowoczesne oraz  ścianki szklane i drzwi loft. Wieloletnie doświadczenie oraz zdobyta wiedza sprawiają, że stal nie ma przed nami żadnych tajemnic. Bardzo często łączymy swoje wyroby ze szkłem czy drewnem, tworząc oryginalne i nieprzeciętne rozwiązania. Każde zamówienie traktujemy indywidualnie, zawsze starając się dostosować do wymagań klienta. Gwarantujemy profesjonalne doradztwo na każdym etapie zlecenia. Przede wszystkim pomagamy w doborze odpowiedniej koncepcji oraz rozwiązania materiałowego. Po dokonaniu pomiarów, wykonujemy wstępny projekt, który jest przedstawiany klientowi do akceptacji. Jesteśmy do Państwa dyspozycji o dowolnej porze dnia. Wykonujemy pomiary oraz wycenę u klienta bezpłatnie. Naszą prace cechuje solidność i staranność wykonania. Co najważniejsze, trwałość w trakcie eksploatacji poparta jest naszą gwarancją. Zapraszamy do naszej firmy!

Czytaj więcej

ZNTK-Radom Sp.z o.o.

ZNTK - Radom Sp. z o. o jest wiodącym producentem kompleksowej gamy elementów armatury hamulcowej dla rynku kolejowego oraz renomowanym OEM-owskim dostawcą usług kooperacyjnych w zakresie obróbki metalu. Zakład posiada uprawnienia do spawania według norm: EN 15085CL1, EN ISO 3834, EN 1090 W firmie wprowadzony jest System Zarządzania Jakością ISO 9001:2015.

Czytaj więcej