Technolog programista

Firma Landoia poszukuje osoby na stanowisko Technolog programista.

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej,
  • znajomość procesów technologicznych obróbki skrawaniem,
  • mile widziane doświadczenie w pracy na frezarkach CNC,
  • samodzielność i odpowiedzialność w wykonywaniu powierzonych zadań,
  • bardzo dobra znajomość rysunku technicznego, czytania dokumentacji technicznej,
  • znajomość oprogramowania CAD/CAM,
  • znajomość sterowań Fanuc / Heidenhain

Obowiązki na stanowisku:

  • tworzenie programów dla obrabiarek sterowanych numerycznie,
  • prowadzenie bieżącego nadzoru i kontroli procesów technologicznych,
  • opracowywanie dokumentacji technologicznej,
  • wycena oferowanych produktów i usług,

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę),
  • ciekawą pracę w prężnie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,
  • atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do posiadanej wiedzy i umiejętności,
  • możliwość rozwoju zawodowego.

APLIKUJ: CV należy przesłać na adres lukas@landoia.pl; kontakt: Łukasz Kapusta, tel. 501-171-047