ul. Legionów 122D

26-110 Skarżysko-Kamienna

e-mail: hubert.skowron@nexport.pl
kom. +48 536 000 450

Nexport Sp. z o.o.

NEXPORT to zespół ludzi z pasją – profesjonalistów, którzy integrują roboty produkcyjne w firmach, po to by te były bardziej efektywne i konkurencyjne na rynku.

Robotyzujemy produkcję w ujęciu technologicznym, organizacyjnym i procesowym. Dobieramy rozwiązania tak, żeby sprostały oczekiwaniom klientów, a poza tym pozwalały zachować im elastyczność i możliwość reakcji z uwagi na zmiany jakie zachodzą w procesach wytwarzania.

Roboty integrujemy w 4 krokach:

  • opracowujemy technologię – oceniamy obszary firm pod kątem zastosowania robota. Wraz z klientem i dostawcami technologii opracowujemy szczegółowy proces technologiczny, założenia i KPI oraz rekomendujemy rozwiązania.
  • tworzymy projekt – projektujemy stanowisko z robotem na podstawie potrzeb klienta, danych z procesu, dostępnych technologii oraz własnych doświadczeń. Wizualizujemy celę wraz z robotem, a następnie modelujemy proces i testujemy go w środowisku wirtualnym, po to by uniknąć błędów we wdrożeniu.
  • budujemy stanowisko – komponujemy niezbędne zasoby takie jak: ramie robota z systemem sterującym, osprzęt dobrany do procesu wytwarzania, systemy wygrodzenia, aby następnie zainstalować wszystkie elementy w docelowym miejscu.
  • wdrażamy proces – uruchamiamy instalację, testujemy proces, osiągamy założenia projektowe, szkolimy operatorów i załogę, a następnie wspieramy klientów podczas pracy z robotem.

W swojej pracy wykorzystujemy wieloletnie doświadczenie w pracy z robotami renomowanych producentów oraz potrzeby naszych partnerów.

Nasi

Partnerzy