Operator tokarki/frezarki CNC

Firma Landoia poszukuje osoby na stanowisko Operator tokarki/frezarki CNC.

Wymagania:

  • umiejętność programowania Heidenhain/ Fanuc,
  • umiejętność czytania rysunku technicznego,
  • doświadczenie w pracy na stanowisku operatora maszyny CNC,
  • umiejętność doboru narzędzi i parametrów.

Obowiązki na stanowisku:

  • obsługa maszyn CNC-tokarki/ frezarki,
  • ustawienia parametrów/ zmiana ustawień maszyny,
  • wykonywanie detali na podstawie powierzonej dokumentacji technicznej,
  • wykonywanie samodzielnie operacji niewymagających skomplikowanych programów,
  • dbałość o utrzymanie porządku na stanowisku pracy,
  • obsługa przyrządów pomiarowych.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat,
  • wynagrodzenie adekwatne do umiejętności,
  • możliwości podnoszenia umiejętności zawodowych na bardzo zaawansowanych technologicznie centrach obróbczych.
  • możliwość przyuczenia.

APLIKUJ: CV należy przesłać na adres lukas@landoia.pl; kontakt: Łukasz Kapusta, tel. 501-171-047