Konstruktor

Firma Pronar Sp. z o.o. poszukuje osoby na stanowisko Konstruktor.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne (mile widziane technologia/budowa maszyn),
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej,
  • znajomość procesów technologicznych,
  • bardzo dobra znajomość rysunku technicznego, czytania dokumentacji technicznej,
  • bardzo dobra znajomość oprogramowania SolidWorks.

Obowiązki na stanowisku:

  • projektowanie oprzyrządowania i elementów w 3D,
  • opracowywanie dokumentacji wykonawczej 2D,
  • prowadzenie bieżącego nadzoru i kontroli procesów produkcji i montażu,
  • optymalizacja procesów produkcyjnych i zapewnianie stałego wzrostu efektywności produkcji.

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę),
  • ciekawą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy i umiejętności,
  • możliwość rozwoju zawodowego.
    Możliwość przyuczenia.

APLIKUJ: b.garczynski@pronar.radom.pl; kontakt: Bartłomiej Garczyński, tel, 576-099-991.